18,05,2024

Aktivitet vetëdijesues i qytetarëve për fëmijët që kërkojnë lëmoshë në rrugë

Must Read

Komuna e Prishtinës dhe Policia e Kosovës organizojnë aktivitet me qëllim të vetëdijesimit të qytetarëve lidhur me fëmijët që kërkojnë lëmoshë në rrugë dhe ata që bëjnë punë të rënda.
Ky aktivitet mbahet tek semaforët afër Katedrales  “Nënë Tereza” në  Prishtinë.
Aktiviteti nis në ora 12:00./Indeksonline/
 
 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img