04,06,2023

Aksion antidrogë tek parku i qytetit

Must Read

1_1588

Lëvizjet e shpeshta, dhe të dyshimta, të disa personave në hapësirat e parkut të qytetit, kanë bërë që Policia e Kosovës të ndërmarrë një aksion antidrogë. Disa minuta më parë, më shumë se 10 pjesëtarë të PK-së kanë kontrolluar në detaje disa persona të cilët ishin në park.

KosovaPress ka siguruar fotografi, amatore, ku shihet se si policia po kontrollon një qytetar.

f

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img