29,05,2024

Aksidentohet kamioni me veturë, e pëson këmbësorja në Prizren

Must Read

Një këmbësore ka mbetur e lënduar pas një aksidenti që ndodhi dje në rrugën “Ismajl Kryeziu”, në Prizren.
Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur mes një kamionete, një veture dhe këmbësores e cila pas lëndimeve është dërguar për tretman mjekësor.
“Rr.Ismajl Kryeziu, Prizren 30.06.2018-10:00. Ka ndodhur aksident trafiku në mes të një kamionete , një veture dhe një këmbësoreje. Si pasojë e aksidentit këmbësorja femër K-Shqiptare pëson lëndime trupore dhe e njëjta pas tretmanit mjekësor lirohet”, bëhet e ditur në raportin 24-orësh të policisë./Indeksonline/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img