17,04,2024

Aksidentohen nxënësit në Pukë, katër të lënduar

Must Read

11802040-955892114475486-1755579756-n-650x358

Katër nxënës të shkollës në fshatin Qelëz në Pukë mbetën të plagosur pasi mjeti me të cilin udhëtonin u përplas me një fuoristradë.
Nxënënsit u dërguan në spital për të marrë ndihmën mjekësore dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Dy drejtuesit e automjeteve do të merren në pyetje për hedhur dritë rreth ngjarjes./lapsi.al

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img