Ferizaj

Aksidenti në Kroaci. Agim Aliu shtyn fillimin e aktiviteteve kulturore Ditët e Mërgatës


Publikuar më:


Pas aksidentit i cili ndodhi ne Kroaci, kryetari i Ferizajt Agim Aliu, përkohësisht ka pezulluar aktivitetwt kulturore në kuadër te Ditëve të Mërgatës.

Ky është njoftimi i plotë

NJOFTIM

Duke bashkëndjerë me ngjarjen tragjike të ndodhur sot në një aksident komunikacioni në Kroaci, ku humbën jetën bashkatdhetarë tanë dhe u lënduan dhjetëra të tjerë, me vendimin e Kryetarit Agim Aliu, njoftojmë se aktivitetet kulturore të parapara të nisin nga nesër më 26.07.2021, në kuadër të Ditëve të Mërgatës, shtyhen për një datë tjetër, për të cilën do t’ju njoftojmë me kohë.

Ngushëllime të sinqerta familjarëve që humbën më të dashurit, lutemi për shërimin e shpejtë të të lënduarve.

To Top