29,09,2023

Aksident tragjik në Durrës, dy persona të vdekur

Must Read

aksident-2495

Një aksident i rëndë i orëve të vona i ka marrë jetën një personi tek mbikalimi i Fllakës në Durrës dhe pak më pas policia njoftoi se numri i viktimave ka shkuar në dy.

“Mjeti i tyre tip Benz është përplasur me një rimorkjo nga prapa që gjë ka qenë tepër e dhunshme dhe vdekjeprurëse për pasagjerin”- raporton harta Dixhitale e Aksidenteve. Ndërkohë, kur shoferi i kamionit ka zbritur të shohë çfarë ka ndodhur, një Fuoristradë e ka marrë përpara dhe si pasojë ai ka gjetur vdekjen. Rimorkio si duket nuk ka patur asnjë lloj sinjalistike dhe errësira e ka bërë atë të padukshme.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img