18,05,2024

Aksident trafiku në Trudë, përplasen dy automjete (Video/Foto)

Must Read

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 21 e 30 minuta në magjistralen Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Trudë, raporton Indeksonline.
Në aksident janë përfshirë dy automjete ndërsa ende nuk dihet nëse ka viktima në rast.
Dëmet materiale siç shihet edhe në video janë të konsiderueshme.
Policia e Kosovës ndodhet në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.
Qarkullimi i automjeteve në këtë pjesë të rrugës është bërë me vështirësi./Indeksonline/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet i dyshuari i dytë për rastin ‘’Vrasje e mbetur në tentativë’’

Me datën 26.04.2024 rreth orës   23:30 policia e stacionit në Ferizaj kishte pranuar një informatë se në rrugën "...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img