18,05,2024

Aksident trafiku në Sojevë, përplasen dy automjete (Foto)

Must Read

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 16:00 minuta në magjistralen Ferizaj-Gjilan, saktësisht në fshatin Sojevë, raporton FerizajPress.
Në aksident janë përfshirë dy automjete ndërsa sipas gazetarit në vend të ngjarjes raportohet për të lënduar të cilët janë dërguar në Prishtinë .
Dëmet materiale siç shihet edhe në foto të sjellura nga vendi i ngjarjes janë të konsiderueshme.
Policia e Kosovës ndodhet në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.
Qarkullimi i automjeteve në këtë pjesë të rrugës është bërë me vështirësi.


.

.

.

.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img