02,12,2023

Aksident në Korçë, makina përplas tufën e bagëtive

Must Read

13051622_685381571600542_6332773130497173439_n-1

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin Korçë-Bilisht pranë fshatit Zëmblak.

Një automjet tip Fiat ka përplasur tufën e bagëtive duke lënë të ngordhura disa prej tyre.

Sipas informacioneve të para, nuk ka persona të lënduar nga ky aksident, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur policia.

Paraprakisht, shkak i aksidentit ka qenë pakujdesia e drejtuesit të mjetit, kur në rrugë kalonte tufa e bagëtive.

13051622_685381571600542_6332773130497173439_n13055603_685381671600532_6458025207102271000_n

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img