18,05,2024

Aksident në Arllat, tre të lënduar (Foto)

Must Read

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në fshatin Arllat të Drenasit.
Nga aksidenti ku ishin përfshirë dy vetura, sipas lexuesve të Indeksonline, kanë mbetur të lënduar tre persona.
Njëra nga veturat sipas fotove, ka dal nga rruga dhe është rrokullisur.
Në vendin e aksidentit kanë dal menjëherë ekipet mjekësore dhe ato policore. /Indeksonline/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img