23,02,2024

Aksident në aksin Bulqizë-Peshkopi, një viktimë

Must Read

Mësohet se mjeti ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumë.

Ndërkohë, nga ky aksident një person tjetër është plagosur rëndë, shkruan Top Channel.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img