07,12,2023

Aksident me vdekje, tjetër femër humbet jetën, dy të tjerë plagosen

Must Read

largea_humb-jeten1430915637

Një person ka humbur jetën dhe dy persona të tjerë janë plagosur nga një aksident automobilistik i ndodhur në Tropojë.

Automjeti në të cilin udhëtonin tre persona humbi kontrollin dhe doli nga rruga, duke lënë të vdekur një person. Aksidenti ndodhi në fshatin Myhajan, ndërkohë që në vendin e ngjarjes mbërriti policia.

Viktima mësohet se është Sheqere Memia, kurse dy të plagosurit u dërguan në spital. Ata janë Ahmet Ukshini dhe kunata e tij.

Viktima është femra e dytë që humbet jetën brenda pak orësh në aksident automobilistik.

Më herët, një vajzë 23-vjeçare humbi jetën në një aksident në aksin Pogradec-Korçë, pasi makina që drejtonte humbi kontrollin dhe doli nga rruga.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img