20,02,2024

Aksident i tmerrshëm në rrugën Tetovë-Gostivar (Foto)

Must Read
Aksident, ilustrim

Siç mëson portali TetovaSot aksidenti ka ndodhur mes një veture ‘Audi A8’ me targa të Tetovës dhe një autobusi me targa të Shkupit.

Ekipet e Ndihmës së Shpejtë si dhe policia menjëherë kanë arritur në vendin e ngjarjes.

Nga spitali i Tetovës konfirmojnë aksidentin por ende deri në këto momente nuk ka arritur asnjë pacient në spital.

aksident-1-1 aksident-2-1 aksident-3-1 aksident-4

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img