18,06,2024

Aksident i rëndë trafiku në hyrje të Prishtinës

Must Read

Para pak çastesh, në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, respektivisht afër “AlbiMall” ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

13278103_1370141596333830_819871112_n13292745_1370141686333821_869868913_n

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img