21,04,2024

Aksident i rëndë në Viti, humb jetën një person (Foto)

Must Read

 

Një aksident i rëndë komunikaconi ka ndodhur sot në rrugën lokale që lidh fshatin Gjylekarë me fshatin Remnik të Vitisë, ku ka humbur jetën një person.

Në aksidentin, që ka ndhodhur në hyrje të fshatit Gjylekarë, janë ndeshur dy autmojete, një veturë e tipit Mercedes dhe një Golf.

Sipas burimeve të Telegrafit nga vendi i ngjarjes, në këtë aksident ka humbur jetën Selami Hyseni nga fshati Remnik, ndërsa nuk raportohet për numrin e personave të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar shkaktarin e aksidentit.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img