16,04,2024

Aksident i rëndë në Prishtinë, ka të lënduar (FOTO)

Must Read

foto

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në rrugën B në Prishtinë, përcjell ORAinfo.

Një veturë golf 4 nga shpejtësia e madhe ka goditur semaforin. Për pasojë shoferi i veturës është lënduar.

ORAinfo mëson se personi i lënduar është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor. Po ashtu sipas dëshmitarëve edhe dy persona kanë kërkuar ndihmën mjekësore për shkak se kanë qëlluar në vendngjarje dhe janë shqetësuar nga aksidenti.

Në vendngjarje ka dal ndihma e shpejtë dhe policia e Kosovës të cilët po merren më rastin. /ORAinfo/


Hapsira Reklamuese.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ishte në kërkim nga policia, arrestohet 25-vjeçari në Ferizaj

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e hënë në Ferizaj, i njëjti ishte në kërkim nga policia. L.Q ishte i kërkuar me...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img