04,06,2023

Aksident i rëndë në Prishtinë, dy skuterë përplasen me një veturë (Video)

Must Read

cxcncvmcm

Para pak çastesh në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, ku kanë mbetur të lënduar dy persona.

Në aksident janë përfshirë dy skuterë dhe një makinë. Të lënduarit janë dërguar me ambulancë në QKUK.

Aksidenti ka ndodhur përballë selisë qendrore të AAK-së në Prishtinë. Për shkak të aksidentit rruga Dëshmorët e Kombit në drejtim të katedrales “Nënë Tereza” është e bllokuar.

https://dailymotion.com/video/x43mrg5

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img