16,04,2024

Aksident i rëndë në Mitrovicë, lëndohen 7 persona

Must Read

aksi-660x330

Shtatë persona janë lenduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sonte në rrugën magjistrale Mitrovicë- Zubin Potok, raporton portli veriu.info.

Këtë aksident të rëndë trafiku i cili ka ndodhur saktë ishtë në rrugën magjistrale në fshtain Koshtovë, për veriu.info e ka konfirmuar edhe policia.

“Në aksident ishin të perfshira dy automjete civile, ku si pasojë lëndimeve pesojnë shtatë persona, perfshië drejtuesit dhe pasagjeret e të dy vetirave , të cilët kanë kërkuar trajtim mjekësor në Spitalin rajonal, me pasë janë liruar”, ka konfirmuar për portalin veriu.info, Avni Zahiti, zëdhënës rajonal i policisë së Kosovës. /Veriu.info/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img