04,12,2023

Aksident i rëndë në Lipjan

Must Read

Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti, të rëndë trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 11:15 në të ashtuquajturin “Udhëkryqi i Lipjanit”.

Ngjarjen për GazetaBlic.com e ka konfirmuar Policia e Trafikut Rajonal në Prishtinë. Sipas tyre, aksidenti ka ndodhur në mes dy veturave dhe një kamioni të markës MAN.

Në fotot e siguruara nga LipjaniNews vërehet çartë se vetura e markës Golf 2 ka pësuar më së shumti dëme materiale./© GazetaBlic.com

AKSIDENTI 01 AKSIDENTI 2

The post Aksident i rëndë në Lipjan appeared first on GazetaBlic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img