30,05,2024

Akoma festë në Skënderaj [FOTO]

Must Read

inaugurimi-i-thacit-president-780x439

Zgjedhja e Hashim Thaçit president, më saktësisht përfundimi i ceremonisë së inaugurimit të tij në këtë pozitë, ka bërë që deputetja e PDK-së Ganimete Musliu, të festojë edhe sot, shkruan GazetaBlic.

Duke qëndruar në Skënderaj, Musliu ka njoftuar se atje akoma po feston. Dhe madje, jo vetëm.

“Atmosferë e mirë në Skenderaj… Festë…Hajde more urime Presidenti”, ka shkruar deputetja në facebook, me ç’rast ka publikuar fotografinë e mëposhtme. /G.Blic/

12963372_10154047126308006_8858742099227872561_n

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img