04,06,2023

AKI i merr detyrat për vitin 2016 (Video)

Must Read

AKI-780x439

Anëtarëve të Agjencisë së Inteligjencës së Kosovës, Qeveria të premten ua përcaktoi detyrat që i kanë për 2016-ën, njofton Klan Kosova.

Në mbledhjen e radhës, ekzekutivi e miratoi Platformën Vjetore të Politikës së Inteligjencës dhe Sigurisë.

Dokumenti, ku i jepen detyrat për sivjet AKI-së, u prezantua nga zëvendëskryeministri Kujtim Shala

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9lAgAv5cCHQ?feature=oembed]
- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img