17,04,2024

Ajeti shënon autogolin më qesharak në histori të futbollit (VIDEO)

Must Read

Pasi shënoi një gol të bukur në pjesën e parë, mbrojtësi i kombëtares shqiptare është bërë protagonist i një autogoli qesharak në pjesën e dytë, në ndeshjen që Torino po e fiton 5:2 ndaj Pescaras.

Arlind Ajeti Funny Backheel Own Goal vs Torino… by wfproductions

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.  

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img