03,12,2023

Ahmeti: Majlinda sot e Sigal Prishtina dje tregojnë për potencialin tonë

Must Read

ja-zgjidhja-e-shpend-ahmetit-p-euml-r-qent-euml-endacak_hd

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka shkruar në Facebook për ta uruar Majlinda Kelmendin për suksesin e radhës në xhudo, që i solli edhe një tjetër medalje të artë Kosovës.

“Sot Majlinda e dje Sigal Prishtina tregojne për potencialin tonë, dhe na bëjnë të ndihemi krenar. Falemnderit për këtë ndjenjë!”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img