30,05,2024

Abdeslam duke ecur i qetë në rrugët e Brukselit para sulmeve të Parisit

Must Read

v_1347

Mediat ndërkombëtare kanë publikuar një foto të re të terroristit Salah Abdeslam, i cili shihet në rrugët e Brukselit para se të ndodhnin sulmet terroriste në Paris.

Terroristi shihet duke ecur i qetë dhe pa u trembur nga aksush.

Salah Abdeslam u arrestua më parë në Bruksel.

26-vjeçari qëndronte i fshehur prej 4 muajsh në kryeqytetin belg.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img