16,04,2024

AAK i është bashkuar edhe Shpend Ahmeti (Foto)

Must Read

ja-zgjidhja-e-shpend-ahmetit-p-euml-r-qent-euml-endacak_hd

 

Konferencës së organizuar nga AAK-ja, ku temë diskutimi është zhvillimi ekonomik, i është bashkuar edhe njëri nga njerëzit më me ndikim të Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti.

Ndryshe, VV dhe AAK para disa ditësh i kanë ndarë rrugët e tyre, pas 6 muajsh bashkim në një bllok opozitare, raporton Gazeta Blic.

Siç ka raportuar Gazeta Blic ndarja e tyre përfundimtare ndodhi më datë 25 mars, kur VV kërkoi që të pranohej Alterantiva, ose do të anulohej protesta./ Gazeta Blic

13045646_991487680938292_2093984829_n-2-262x300

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img