16,04,2024

A shkon në xhami? Cana befason me përgjigjen

Must Read

Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë ka deklaruar që është besimtar dhe falet herë pas here.

“Jam besimtar dhe falem herë pas here. Të premten është e xhuma dhe do të shkojë në xhami”, deklaroi Cana në një lidhje live në Instagram. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img