21,02,2024

A po përgatitet PD-ja për bojkotimin e Parlamentit?

Must Read

Më tej ai ka shtuar se PD me aleatët e saj, me Shoqërinë Civile dhe me qytetarët, do të vendosin se çfarë aksioni të përbashkët do të ndërmarrin.

Sa i përket aksionit të radhës politik, Basha nuk përjashtoi si mundësi edhe bojkotin e Parlamentit. Kur u pyet nga gazetarët, ai u përgjigj:

“Pra, ne po diskutojmë të gjithë skenarët e mundshëm, por ne do të përdorim të gjithë hapësirën institucionale për të denoncuar gjithçka derisa ta vendosim me qytetarët për t’u përballur me narkotrafikantët”.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img