27,02,2024

A është mizerje Përfaqësuesja e Kosovës? Përgjigjet Ismet Munishi

Must Read

Njëra nga pyetjet që iu parashtrua Munishit, është edhe ajo për Përfaqësuesen e Kosovës, e cila po zhvillon ciklin e parë eliminator.

Përfaqësuesja e Kosovës në dy ndeshjet e fundit, është mposhtur nga Kroacia 0:6 dhe 3:0 nga Ukraina, dhe këto humbje ngritën shumë dyshime rreth të ardhmes së kësaj Përfaqësuese.

Në pyetjen a është mizerje Përfaqësuesja e Kosovës, Munishi u përgjigj: “Nuk është mizerje, kemi mundur të startojmë më mirë, ka mundur të zhvillohet lojë më e mirë, djemtë janë shumë me perspektivë por duhet të mësojnë prej gabimeve”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img