21,02,2024

A është Guardiola trajneri më i papërshtatshëm me të cilin është përballur Enrique?

Must Read

Barcelona nesër do të jetë mysafire e Manchester Cityt, në ‘Etihad Stadium’, në ndeshjen që fillon nga ora 20:45.

Enrique në konferencë për shtyp, ka dhënë një përgjigje interesante kur është pyetur nëse Guardiola është trajneri më i papërshtatshëm me të cilin është përballur, përcjell lajmi.net.

“Jo. Mirë, po dhe jo. Disa lojë janë shumë speciale dhe brenda tyre ju gjeni veten para trajnerëve që janë shumë special. Mendoj se në këtë ndeshje do të ketë disa ndryshime, e njoh Pepin dhe e di si mendon. Ai ka planifikuar diçka për ne por edhe ne do të provojmë ta bëjmë të njëjtën.  Do të jetë një ndeshje interesante për Pepin gjithashtu”, ka deklaruar Enrique.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img