30,09,2023

A e meritoi Suarez të kuqin për këtë ndërhyrje? (Video)

Must Read

suarez2

Në pjesën e dytë në takimin në mes të Barcelonës dhe Atleticos, Suarez bëri një ndërhyrje e cila lehtësisht ka mundur të ndëshkohet me të kuq, por që i shpëtoi gjyqtarëve.

Suarez i dha një goditje të fortë Juanfran, mirëpo shpëtoi pa u ndëshkuar. Mbetet të shihet nëse asi i Barcelonës do të marrë ndonjë ndëshkim pasi situata të jetë analizuar nga zyrtarët e UEFA-s.

Shikojeni videon më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img