21,02,2024

A do të luajë Bale në El Clasico? Vjen vendimi

Must Read

Testet mjekësore kanë konfirmuar që Gareth Bale nuk do të mund të luajë në “Camp Nou”, pas lëndimit që e pësoi kundër Sportingut të Lisbonës, njofton “Marca”.

“Pas testeve të kryera nga futbollisti ynë Gareth Bale sot në Spitalin Universitar Sanitas La Moraleja, ai është diagnostifikuar me një dëmtim në nyjën e këmbës së djathtë”, thuhet mes tjerash në njoftimin e klubit madrilien, përcjellë “Lajmi.net”.

Në këtë sezon Bale ka humbur edhe disa ndeshje tjera, atë ndaj Espanyolit në kampionat, ndaj Sevillas në Superkupën e Evropës dhe një ndeshje në Kupën e Spanjës, ku është pushuar nga Zinedine Zidane.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img