04,03,2024

A do të bëhej trajner i Real Madridit? Përgjigjet Pep Guardiola

Must Read

Rreth këtyre spekulimeve është pyetur edhe Pep Guardiola në konferencën e fundit për shtyp.

Spanjolli që drejton Manchester Cityn, me të cilën skuadër nuk po kalon momente të mira ku ka gjashtë ndeshje radhazi që nuk fiton, ka deklaruar se nuk është një trajner i duhur për të marrë drejtimin e një skuadër si Real Madrid.

“Jam një tifoz i Barcelonës, nuk mendoj se Real Madridi ka nevojë për trajner si unë dhe nuk jam i gatshëm për këtë”, është përgjigjur Guardiola, përcjell ‘Lajmi.net’.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img