04,12,2023

Mustafa ia pranon dorëheqjen, Ferid Agani nuk është më ministër

Must Read

Ferid Agani zyrtarisht është liruar nga detyra e Ministrit të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor.

“Kryeministri i Republikės sė Kosovës, Isa Mustafa, me kërkesë të Ministrit të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani, e ka liruar atë nga kjo detyrë.”, thuhet në njoftimin për media.

Këtë vendim, kryeministri Isa Mustafa e ka marrë sot./Gazeta Express/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img