15,06,2024

50 mijë euro shpërblim, kush do që ka informacion, emër, mbiemër dhe lokacionin ku jetojnë këta ushtarë serb

Must Read

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina, ka shpalosur disa fotografi të grave të dhun.uara gjatë luftës nga forcat paralimitare serbe

Mësohet se personat të cilët janë të shfaqur në fotografi janë zyrtarë shtetërorë të Kosovës, njeri ish zyrtar Policor në Shterpc, dy tjerë zyrtarë shtetëror në Zubin Potok dhe tjetri i punësuar në Ministrinë për Komunitete në Republikën e Kosovës.

Njëri nga personat që shihet në fotografi, Dejan Stankovic, është nga Ferizaji (Urosevac) ndërsa në profilin e tij në facebook shihen përputhshmëri të pamjes së tij me fotogrfinë e shpalosur nga deputetja Brovina.

Ridvan Tahiri Riki, një shqiptar ka thënë që do të jap 50 mijë euro, për kush do që i tregon për lokacionin e ushtarëve që shihen në foto duke e dhu*nuar gruan shqiptare, shkruan AlbanienShow.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img