Ferizaj

24 të vdekur dhe 357 raste të reja me COVID-19 në Kosovë


Publikuar më:


24 persona kanë vdekur dhe 357 raste të reja me koronavirus janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, njofton MSH, transmeton Klankosova.tv.

7 mijë e 027 njerëz janë testuar, 1 mijë e 498 janë shëruar, ndërkohë mbi 15 mijë raste janë aktive me COVID-19.

To Top