30,05,2024

2 të rinj përleshen me thika, shkak u bë gara me qen

Must Read
Thikë / ilustrim

Majkëll Jakova, 25 vjeç, banues në Korçë dhe Tomi Misha, rreth 34 vjeç, janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Shtetasit në fjalë janë konfliktuar me njëri­-tjetrin në afërsi të një lokali në Malin Moravë.

The post 2 të rinj përleshen me thika, shkak u bë gara me qen appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img