07,12,2023

14-vjeçarja përdhunohet nga nëna dhe partneri i saj

Must Read

gettyimages-487729525-650x358-620x358

Gruaja i kishte thënë në vesh vajzës së saj se partneri i saj dëshiron të ketë marrëdhënie intime me të një natë para se vajza t’i mbushte 15 vjet, tregon një gjykatë në Queensland të Australisë.
Vajza kishte fjetur në shtratin e nënës së saj kur ajo kishte mbajtur atë me forcë duke e zhveshur, transmeton lajmi.net

Gjykatësi Michael Shanahan e ka përshkruar veprimin e nënës të saj si shumë mizor.

Ai shtoi se vajza ishte traumatizuar thellësisht duke qenë e kërcënuar gjatë përdhunimit nga çifti.

Çifti u gjetën fajtor për të dy akuzat dhe të dy u dënuan me nga 10 vite burgim.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img