04,03,2024

11 femrat super-seksi që i ka pasur Ronaldo gjatë vitit 2016 (FOTO)

Must Read

Por edhe jeta jashtë fushës së lojës e portugezit nuk ka qenë aspak keq.

Ronaldo ka ndërruar shumë partnere dhe thuajse çdo muaj ka qenë na faqet e gazetave rozë me nga një bukuroshe të re.

259553  

Cristina Buccino

259554

Eiza Gonzales

259555

Elisa Panicis

259556  

Daniella Grace

259557

Aleandra Manriquez

259558

Cansu Taskin

Chloe Green at The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1 UK Premiere in London

Chloe Green

259560 

Nataly Rincon

259561

Alena Alxendrova

259562

Marisa Mendes

Desire Cordero

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img