04,03,2024

10 skuadrat që kanë siguruar kalimin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Must Read

Në kuadër të xhiros së pestë të Ligës së Kampionëve sonte janë zhvilluar tetë ndeshje, dhe deri më tani, një vend për fazën tjetër kanë siguruar vetëm dhjetë ekipe.

Arsenal, PSG, Atlético, Bayern, Monaco,Leverkusen, Dortmund, Real Madrid, Leicester dhe Juventus, janë ekipet që e kanë të sigurt kalimin në fazën tjetër.

Kanë mbetur edhe gjashtë skuadra për t’u kompletuar faza e dytë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img