21,02,2024

​Prishtina bëhet me fitnes të hapur (Foto)

Must Read

Me këtë rast, drejtori i Coca-Cola HBC Kosova, Kreshnik Sinani, tha se kjo zonë i duhet qytetarëve të Prishtinës në mënyrë që ta kenë një vend ku të bëjnë aktivitete fizike.

Në këtë aktivitet morën pjesë edhe përfaqësues nga Oda Amerikane, nga Ministria e Kulturës dhe Sportit dhe nga Federata e Fitnesit dhe Bodybuildingut në Kosovë, ku folën për rëndësinë e kësaj hapësire për qytetarët e Prishtinës.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img