26,05,2024

​I merr veturën në shfrytëzim dhe nuk e kthen më, arrestohet

Must Read

rrest (1)

Policia e Kosovës njofton se dje në Komunën e Mitrovicës ka arrestuar një person, pasi i njëjti nuk e kishte kthyer veturën të cilën e kishte marrë në shfrytëzim nga një person tjetër.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti ia kishte marrur veturën në shfrytëzim (për dy ditë) viktimës mashkull K/Shqiptar dhe nuk ia kishte kthyer”, thuhet në raportin policor.

Sipas Policisë, i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /KosovaPress/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img