Sport

Transferimi i vitit: 90 milionë plus yllin e Realit, Dybala në Madrid (FOTO)


Publikuar më:


Sipas informacioneve të fundit të “The Sun”, Reali do t’i ofrojë Juventusit 90 milionë euro plus Alvaro Moratan, për të transferuar Paulo Dybalan.

Lajmi nuk është konfirmuar ende zyrtarisht, por thuhet që Juve do ta pranojë ofertën dhe operacioni do të zyrtarizohet në qershor, përcjellë “lajmi.net”.

Kampioni italian e di që s’mund t’iu rezistojë ofertave të tilla astronomike për argjentinasin, ndaj ka hapur dyert edhe për kthimin e Moratas, të cilin e vlerëson shumë trajneri Massimiliano Allegri. /Lajmi.net/

cats

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top