25,06,2024

Zyrtarët e Bashkësisë islame në Maqedoni akuzohen publikisht për shpërdorim të parave (Foto)

Must Read

Ilirida.net shkruan se kanë informacione se Sulejman Rexhepi, Mustafa Dauti dhe Avni Rexhepi, pasi kanë shkuar në Gjevgjeli për dërgim të ndihmave refugjatëve, kanë rezervuar dhoma në hotelet luksoze ‘Senator’ dhe ‘Flamingo’.

Ky në fakt është vend i njohur si qendër bixhozi në Maqedoni.

Mustafa Dauti në hotel ‘Flamingo’ për një natë dhomën e ka paguar 200 euro, dhe këtë me paratë e fitrit dhe zeqatit.

13567115-1735725250035722-5319093090226735706-n_1467136770-9750452 13533016-1735728216702092-3647155529835919709-n_1467136768-8195280 13529029-1735725720035675-4457059237498476882-n_1467136765-8676599 13528232-1735725463369034-6655631536478114449-o_1467136763-9502249 13512134-1735726446702269-1167533952508003326-n_1467136759-9010089 13508867-1735725226702391-5534214843200661360-n-1_1467136756-1903337 13501781-1735728990035348-4026227197169909275-n_1467136754-4966087 13438924-1735725100035737-4443301597119878652-n_1467136750-8331794

The post Zyrtarët e Bashkësisë islame në Maqedoni akuzohen publikisht për shpërdorim të parave (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img