25,05,2024

ZYRTARE: Valon Berisha në Lazio

Must Read

Lazio ka zyrtarizuar transferimin e Valon Berishës nga skuadra e Salzburgut.
Ylli i Përfaqësueses së Kosovës në futboll është futbollist i ri i ekipit nga Stadio Olimpico.
Lazio ka publikuar një komunikatë në uebfaqen zyrtare ku shihet Berisha me uniformën e Lazios, përcjell “lajmi.net”.
Berisha ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Lazion. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img