28,05,2024

Zyrtare: Neymar – Barcelona, kjo është e ardhmja e lojtarit (Foto)

Must Read

neymar12

Zëvendëspresidenti i Barcelonës ka treguar se a do të largohet Neymar nga Barcelona.

Jordi Mestre, zëvendëspresidenti i klubit, ka bërë të ditur se klubi nuk ka synim që ta shes Neymarin.

Ylli brazilian ende nuk ka nënshkruar kontratë të re me klubin, duke rritur kështu spekulimet për të ardhmen e tij, mirëpo Mestre insiston se nuk ka shans që ai të largohet në merkato, përcjell Gazeta Blic nga “Goal.com”

Neymar nuk ka shënuar gol në pesë paraqitjet e fundit, në periudhën gjatë së cilës Barcelona humbi tri ndeshje radhazi në La Liga.

Neymar ende nuk ka nënshkruar kontratë të re me klubin katalan, mirëpo Mestre ka thënë se ai dhe klubi janë të relaksuar.

“Absolutisht jo. E kam thënë shumë herë, por kjo është një pyetje e cila bëhet shpesh”, tha Mestre për ‘Barca TV’, kur u pyet se a do të largohet Neymar nga Camp Nou.

“Ne jemi të kënaqur me Neymarin dhe ai nuk është në shitje”, përfundoi zëvendëspresidenti i klubit. /Gazeta Blic/

neymar1

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img