13,04,2024

ZYRTARE: Mungon ndaj Atletico Madridit

Must Read

raf

Rafinha Alcantara nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen e kthimit ndaj Atletico Madridit.
Barcelona do të jetë pa mesfushorin Rafinha, në ndeshjen e kthimit të Ligës së Kampionëve ndaj Atletico Madridit.

Reprezentuesi brazilian që  u rikthye javën e kaluar pas shtatë muajsh jashtë fushave,  do të mungojë për shkak të një ngarkese në muskulin e këmbës së majtë.

Atletico dhe Barcelona e zhvillojnë ndeshjen e kthimit të mërkuren në Vicente Calderon, përderisa përballja e parë në Camp Nou përfundoi 2:1 në të mirë të katalunasve.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img