23,04,2024

ZYRTARE: Messi nënshkruan kontratën… por jo me Barcelonën (FOTO)

Must Read

Por, kjo kontratë nuk ka të bëjë me arritjen e një marrëveshje mes tij dhe Barcelonës.

Argjentinasi ka vazhduar bashkëpunimin me kompaninë e veshmbathjeve, ‘Adidas’.

“I lumtur që vazhdoj bashkëpunimin me Adidas edhe për shumë vite”, ka shkruar Messi në Facebook, përcjell lajmi.net.

Kujtojmë se Messi ende nuk ka arritur marrëveshje me Barcelonën për vazhdimin e kontratës, e cila përfundon në vitin 2018.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img