23,07,2024

Zyrtare: Kjo është e ardhmja e Blanc

Must Read

blanc_1461479729-7089708

Laurent Blanc do të mbetet trajner i PSG’së.

Presidenti i PSG’së, Nasser Al-Khelaifi e ka konfirmuar se Laurent Blanc do të drejtojë skuadrën edhe edicionin e ardhshëm.

E ardhmja e Blanc kishte qenë në dyshim pas eliminimit nga Liga e Kampionëve dhe flitej për ardhjen e mundshme të Jose Mourinhos, por tashmë kjo është mohuar nga presidenti Al-Khelaifi.

“Blanc e ka vazhduar kontratën edhe për dy edicione dhe ai do të jetë trajneri ynë edhe edicionin e ardhshëm. Kur ne humbasim është përgjegjësi kolektive”, tha Al-Khelaifi për mediat franceze.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img