20,02,2024

Zyrtare: Asnjë shqiptar nuk është viktimë e sulmit në Nice

Must Read

Ambasada Shqiptare në Paris ka bërë të ditur se asnjë nga viktimat e sulmit të mbrëmshëm në Nice nuk është shtetas shqiptar.

“Nga Ambasada jonë në Paris informohemi se nga viktimat e indentifikuara deri tani referuar burimeve zyrtare policore, nuk rezulton ndonjë shtetas shqiptar që të ketë humbur jetën”, thuhet në njoftimin e MPJ’së

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img