18,05,2024

Zyrtare: Arsenali transferon mbrojtësin e Dortmundit

Must Read

Mbrojtësi i Dortmundit, Sokratis Papastathopoulos është lojtari i tretë që Emery e sjellë te skuadra londineze.
Ai është transferuar pas Lischteiner dhe Bernd Leno. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img